Kurumsal

ayşe hoca

Life Drop Pilates olarak etkili ve keyifli egzersizler ile sizlere daha sağlıklı bir hayata davet ediyoruz. Daha fit ve sağlıklı bir vücut için danışanlarımızın kas yapısına, postürüne ve bölgesel ihtiyaçlarına göre pilates programları belirliyoruz. 

Vişnelik Mahallesi’nde bulunan stüdyomuz Life Drop Pilates Eskişehir olarak; bireylerin bedensel farkındalıklarını artırmaları, bedenlerini güçlendirerek pilatesi hayatlarının bir parçası haline getirmeyi hedefliyoruz.  

Hem bedensel hem de ruhsal olarak kişiyi geliştiren pilates derslerimizi geniş ve ferah stüdyomuzda eğlenerek gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı ve enerjik bir yaşam tarzı için en güzel alternatiflerden birisi olan pilates derslerimiz ile siz de hayata daha pozitif bakabilirsiniz. 

Kişinin nefesten doğru duruşa kadar pilates kursundan beklentilerini tüm prensipleriyle yerine getirerek bedensel ve zihinsel fayda sunuyoruz. Fiziksel olarak gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttıran pilates dersleri ile çok daha dinç ve enerjik hissedeceksiniz. 

Reformer pilates derslerimizde; birebir dersler (PT dersleri), hamile pilatesi, tedavi pilatesi, ikili düet dersleri, dörtlü grup dersleri olmak üzere kişinin ihtiyaçlarına uygun farklı seçenekler sunuyoruz. İster grup derslerinde isterse birebir (PT dersleri) derslerimizde sizlere uygun gün ve saate ayarlanan programlarımızla kısa sürede etkili sonuçlar alıyoruz. 

Pilates eğitimlerimizi spor amaçlı sunmanın yanı sıra tedavi amaçlı da gerçekleştirmekteyiz. Bu sporun çıkış noktası olan omur ve bel bölgelerindeki sorunları tespit ederek uygun yöntemlerle bedensel rahatsızlıklarınıza karşı daha güçlü olmanızı sağlıyoruz. 

 Eskişehir tedavi pilatesi derslerimiz ile;

•    Lordoz
•    Kifoz
•    Skolyoz
•    Boyun Düzleşmesi 
•    Bel Fıtığı
•    Omuz Kayması
•    Diz Kayması gibi sık görülen tüm problemlere çözümler sunmaktayız.

Sağlıklı bir vücut ile daha enerjik hissetmek istiyorsanız merak ettiğiniz her detay için bize ulaşabilirsiniz. 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım