REFORMER PİLATES

PT DERSLERİ

Eskişehir reformer pilates eğitimlerimiz, birebir olarak Vişnelik Mahallesi’nde bulunan tam donanımlı stüdyomuzda gerçekleştirilmektedir. Yeni başlayacaklar için reformer pilates hakkında biraz bilgi verelim;

Eskişehir reformer pilates (aletli pilates) derslerimiz birebir olarak verilmektedir. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan PT derslerimizden kontrol altında tam verim almanız sağlanır.


İlk olarak yapılacak olan ön inceleme sonrasında ihtiyacınız olan antrenman programı ile ihtiyacınıza yönelik sonuç odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Birebir özel derslerimiz ile vücudunuza esneklik kazandırarak, kas kuvvetinizi artırıyoruz. 

Stüdyomuzda bulunan cadillac ve trapez isimli özel aletlerde kişinin esneklik ve kuvvet arttırımı gerçekleştirilerek sonuca doğru harekete geçilmiş olur. Kişiye uygun olarak ağırlık ve hareket şekilleri belirlenerek hedeflenen noktaya mat pilatese nazaran daha kısa sürede ulaşılmaktadır. 

Eskişehir reformer pilates dersleri ile boyun, bel, sırt, omuz ve diz bölgelerinde oluşan rahatsızlıkların azaltılarak daha rahat ve kaliteli bir yaşamın kapısını aralıyoruz. Özellikle duruş bozukluğu olan kişilerin mat pilates yerine kesinlikle reformer pilates eğitimlerini tercih etmelerini önermekteyiz. 

Eskişehir reformer pilates (aletli pilates) kursumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 
 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım