Reformer Pilates

Eskişehir reformer pilates eğitimlerimiz birebir olarak Vişnelik Mahallesinde bulunan tam donanımlı stüdyomuzda gerçekleştirilmektedir. Yeni başlayacaklar için reformer pilates hakkında bilgi verelim. 

 

Eskişehir aletli pilates (reformer pilates) derslerimiz birebir olarak verilmektedir. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan derslerimizden kontrol altında tam verim almanız sağlanır. İlk olarak yapılacak olan ön inceleme ile ihtiyacınız olan antrenman programı ile kişinin ihtiyacına yönelik sonuç odaklı çalışmalar yürütülür.

 

 Stüdyomuzda bulunan cadillac ve trapez isimli özel aletlerde kişinin esneklik ve kuvvet arttırımı gerçekleştirilerek sonuca doğru harekete geçilmiş olur. Kişiye uygun olarak ağırlık ve hareket şekilleri belirlenerek hedeflenen noktaya mat pilatese nazaran daha kısa sürede ulaşılmaktadır. 

 

Eskişehir reformer pilates dersleri ile boyun, bel, sırt, omuz ve diz bölgelerinde oluşan rahatsızlıkların azaltılarak daha rahat ve kaliteli bir yaşamın kapısını aralıyoruz. Özellikle duruş bozukluğu olan kişilerde mat pilates yerine kesinlikle reformer pilates eğitimlerini tercih etmelerini önermekteyiz. 

 

Eskişehir reformer pilates kursumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Life Drop Pilates Eskişehir İletişim Bilgileri ;

Gsm : 0507 955 48 91 | Tel: 0222 221 40 56

Adres : Vişnelik Mh. Kayıhan Sk. Abs Apt. No: 26/ESKİŞEHİR ( Hasan Polatkan Migros Yanı )