Referanslarımızın Yorumları

Yorum Yap

Duygu
Tarih: 1 yıl önce

Reformer Pilates

Üyelerle çok güzel ilgilenen bir pilates salonu özellikle Ayşe Hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

Süheyla ANDER TAŞKESEN
Tarih: 2 yıl önce

Pilates

Ayşe Hocamı oryantal dersi alayım da azcık erkeksi duruşumdan yürüyüşümden kurtulayım diye aradım. O ise daha telefonda skolyozun vardır derken yıllardır kambur durduğumu bilsem de pek de inanmadım açıkçası. Gelin görüşelim dedi. Gittim ve ben şok! Her ne kadar Ayşe hoca doktorsuz çalışmasa da BENCE MR a, radyasyona, film çektirmeye gerek yok, Ayşe Hoca hepsini tek tek gösterdi. Ben aynaya boş boş bakıyormuşum: bir omzum yukarı çıkık, bir kaburgam içe girik, öbür kaburgam çıkık, leğen kemiklerim de aynı şekilde işin garip yanı bunlar çapraz yani hepsi sağdan ya da soldan çıkıntı değil.

Merve Sönmez
Tarih: 4 yıl önce

Hamile pilatesi

Hamilelik sürecimde bana oldukça yardım gösteren bu ekip harika. Hamilelik sürecimde bana büyük bir katkı sağladı. Herkese tavsiye ederim.

Tülin Dağlı
Tarih: 4 yıl önce

Hamile pilatesi

Ayşe Hoca ile tanışmadan önce bir takım korkularım vardı. Hamile pilatesi sayesinde formumu koruyarak rahat bir şekilde doğumumu gerçekleştirdim. Çok teşekkür ederim Ayşe Hoca.

Fatmagül Dalyan
Tarih: 4 yıl önce

Mat pilates

Mat pilatese başlamadan önce nefes alışverişlerim düzensizdi. Başladıktan kısa bir süre sonra vücudumdaki etkiyi gördüm. Mat pilates sayesinde nefes kontrolüm düzene girdi. Teşekkür ederim.

Nazlı Keser
Tarih: 4 yıl önce

Hamile pilatesi

Hamile pilatesi sayesinde çok rahat bir doğum süreci geçirdim. Pilates eğitimi ile odaklanma sorunu tamamen ortadan kalktı. Doğumdan sonra da fiziğimde büyük bir değişiklik olmadı ve kısa süre içerisinde eski fiziğime geri kavuştum. Hamile Bütün bayanlara tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Elif Demir
Tarih: 4 yıl önce

Reformer Pilates

Kilo problemim sonucunda Ayşe Hoca ile reformer pilatese başladım. Kısa zamanda iki beden inceldim ve hala da çalışmalara devam ediyorum. Sağlıklı bir yaşam sürdürdüğüm için mutluyum. Teşekkürler.

Mine Özarslan
Tarih: 4 yıl önce

Tedavi Pilatesi

Uzunca süre bel fıtığı rahatsızlığı yaşadım bir arkadaşım Life Drop Pilates Salonu’nu önerdi. Eğitmenlerle yaptığımız tedavi pilatesinin ardından kısa sürede bel fıtığı rahatsızlığımdan kurtuldum. Çok teşekkürler Life Drop Pilates.

Ayşegül Ceylan
Tarih: 4 yıl önce

Mat Pilates

Benimle beraber 7 kişilik grubumuzla mat pilates derslerinde eğlenerek vakit geçiriyoruz. Kısa süre içerisinde yeni arkadaşlıklar kurdum ve Ayşe Hoca ile verimli zaman geçiriyoruz. Teşekkürler Ayşe Hoca.

Serpil Özalp
Tarih: 4 yıl önce

Pilates

Ayşe hoca ile aldığım bire bir dersler sayesinde kendimi gün içerisinde daha zinde hissediyorum. Eğlenerek formumu koruyabiliyorum. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Sare Günay
Tarih: 4 yıl önce

Omuz kayması

Omuz kayması rahatsızlığımdan tek seansta kurtuldum ve gayet memnun kaldım. Teşekkürler Ayşe hocam ve Life Drop Pilates ekibi.

Hatice Uludere
Tarih: 4 yıl önce

Reformer Pilates

3 Ay önce tanıştığım Ayşe Hoca ile bire bir eğitim yaparak boyun ve sırt ağrılarımdan reformer pilates sayesinde kolayca kurtuldum. Bir de hafif duruş bozukluğum mevcuttu kısa sürede düzeldi ve çok memnun kaldım. Teşekkürler Ayşe Hocam.

Mine Kutlu
Tarih: 4 yıl önce

Skolyoz Tedavi

Sırtımda ve boynumda ağrılarım vardı. Ayrıca duruş bozukluğu yaşıyordum. 1 aydır pt eğitimlere devam ediyoruz. Kısa sürede dik duramama problemim ortadan kalktı. Ağrılarım yok denecek kadar az. Bunun yanında kendimi daha fit ve kuvvetli hissediyorum. Ayrıca Ayşe hocamdan aldığım yaşam koçluğu sonucu ruhsal sikayetlerimden de uzaklaştım.

Cansu Kırca
Tarih: 4 yıl önce

Fıtık Problemi

4 noktada fıtık boşluğum ve ters açılı boyun düzleşmesi problemi yaşıyordum. Bunların yanı sıra kilo problemim de vardı. Reformer pilates ile çalışmalar başladım, ardından grup dersleri ile hala devam ediyorum. Toplam 13 kilo verdim, ağrılarım tamamen geçti. Kendime olan güvenim artı, her şey için Ayşe hocama teşekkür ediyorum.

Özgür Neslihan Kaya
Tarih: 4 yıl önce

Kilo Problemi

Fazla kilo ve boyun düzleşmesi problemlerim vardı. 78 kilodan 65 kiloya indim. Boyun ağrılarım tamamen geçti. Hala Ayşe hocam ile çalışmaya devam ediyorum, çok memnunum.

Aydan Ünlü
Tarih: 4 yıl önce

Kifoz Tedavi

%65 oranında kifoz hastalığım vardı. Lordoz, skolyoz problemlerini de yaşıyordum. Çok fazla ağrım vardı ve doktorlar ameliyat öneriyordu. Araştırmalarım sonucu Ayşe hoca ile tanıştım. Birebir çalışmalar sonucunda 6 ay gibi kısa bir sürede ameliyat zorunluluğum kalmadı. Ağrılarım tamamen geçti. Ayşe hocama çok teşekkür ederim.

Aysel Mustafaoğlu
Tarih: 4 yıl önce

Skolyoz Tedavi

%67 oranında skolyozum vardı. Ayşe hoca ile 1,5 senelik çalışmanın ardından %35 oranına kadar düşürdük. Sırt, bel ağrılarım tamamen geçti. Vücudumdaki skolyoz görüntüsü tamamen kayboldu. Teşekkürler Ayşe Hocam

Şirin Saruhan
Tarih: 4 yıl önce

Çok eğlenceli

Grup dersler ve pt derslerde eğlenerek çalıştık. Kendimi daha dinç ve kuvvetli hissetmemi sağladı, ayrıca esneklik kattı.

Merve Coşkun
Tarih: 4 yıl önce

Boyun ve Bel Ağrılarım Geçti

2 hafta pt ders ve 3 ay grup dersleri ile boynumda ve belimdeki ağrılar tamamen geçti. Kendimi daha zinde hissediyorum, herkese tavsiye ederim.

Yorum Yap