Yorumlar

Duygu 11 ay önce

Reformer Pilates Üyelerle çok güzel ilgilenen bir pilates salonu. Özellikle Ayşe Hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

Merve Sönmez 11 ay önce

Hamile pilatesi Hamilelik sürecimde bana oldukça yardım gösteren bu ekip harika. Hamilelik sürecimde bana büyük bir katkı sağladı. Herkese tavsiye ederim.

Tülin Dağlı 11 ay önce

Hamile pilatesi Ayşe Hoca ile tanışmadan önce bir takım korkularım vardı. Hamile pilatesi sayesinde formumu koruyarak rahat bir şekilde doğumumu gerçekleştirdim. Çok teşekkür ederim Ayşe Hoca.

Fatmagül Dalyan 11 ay önce

Mat pilates Mat pilatese başlamadan önce nefes alış verişlerim düzensizdi. Başladıktan kısa bir süre sonra vücudumdaki etkiyi gördüm. Mat pilates sayesinde nefes kontrolüm düzene girdi. Teşekkür ederim.

Nazlı Keser 11 ay önce

Hamile pilatesi Hamile pilatesi sayesinde çok rahat bir doğum süreci geçirdim. Pilates eğitimi ile odaklanma sorunu tamamen ortadan kalktı. Doğumdan sonra da fiziğimde büyük bir değişiklik olmadı ve kısa süre içerisinde eski fiziğime geri kavuştum. Hamile bütün bayanlara tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Elif Demir 11 ay önce

Reformer Pilates Kilo problemim sonucunda Ayşe Hoca ile reformer pilatese başladım. Kısa zamanda iki beden inceldim ve hala da çalışmalara devam ediyorum. Sağlıklı bir yaşam sürdürdüğüm için mutluyum. Teşekkürler.

Mine Özarslan 11 ay önce

Tedavi Pilatesi Uzunca bir süre bel fıtığı rahatsızlığı yaşadım. Bir arkadaşım Life Drop Pilates Salonu’nu önerdi. Eğitmenlerle yaptığımız tedavi pilatesinin ardından kısa sürede bel fıtığı rahatsızlığımdan kurtuldum. Çok teşekkürler Life Drop Pilates.

Ayşegül Ceylan 11 ay önce

Mat Pilates Benimle beraber 7 kişilik grubumuzla mat pilates derslerinde eğlenerek vakit geçiriyoruz. Kısa süre içerisinde yeni arkadaşlıklar kurdum ve Ayşe Hoca ile verimli zaman geçiriyoruz. Teşekkürler Ayşe Hoca.

Serpil Özalp 11 ay önce

Pilates Ayşe hoca ile aldığım birebir pilates dersleri sayesinde kendimi gün içerisinde daha zinde hissediyorum. Eğlenerek formumu koruyabiliyorum. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Sare Günay 11 ay önce

Omuz kayması Omuz kayması rahatsızlığımdan tek seansta kurtuldum ve gayet memnun kaldım. Teşekkürler Ayşe hocam ve Life Drop Pilates ekibi.

Toplam 2 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım