Yorumlar

Hatice Uludere 2 yıl önce

Reformer Pilates 3 ay önce tanıştığım Ayşe Hoca ile bire bir eğitim yaparak boyun ve sırt ağrılarımdan reformer pilates sayesinde kolayca kurtuldum. Bir de hafif duruş bozukluğum mevcuttu. Kısa sürede düzeldi ve çok memnun kaldım. Teşekkürler Ayşe Hocam.

Mine Kutlu 2 yıl önce

Skolyoz Tedavi Sırtımda ve boynumda ağrılarım vardı. Ayrıca duruş bozukluğu yaşıyordum. 1 aydır PT pilates eğitimlere devam ediyoruz. Kısa sürede dik duramama problemim ortadan kalktı. Ağrılarım yok denecek kadar az. Bunun yanında kendimi daha fit ve kuvvetli hissediyorum. Ayrıca Ayşe hocamdan aldığım yaşam koçluğu sonucu ruhsal şikayetlerimden de uzaklaştım.

Cansu Kırca 2 yıl önce

Fıtık Problemi 4 noktada fıtık boşluğum ve ters açılı boyun düzleşmesi problemi yaşıyordum. Bunların yanı sıra kilo problemim de vardı. Reformer pilates ile çalışmalar başladım, ardından grup dersleri ile hala devam ediyorum. Toplam 13 kilo verdim, ağrılarım tamamen geçti. Kendime olan güvenim artı, her şey için Ayşe hocama teşekkür ediyorum.

Özgür Neslihan Kaya 2 yıl önce

Kilo Problemi Fazla kilo ve boyun düzleşmesi problemlerim vardı. 78 kilodan 65 kiloya düştüm. Boyun ağrılarım tamamen geçti. Hala Ayşe hocam ile çalışmaya devam ediyorum, çok memnunum.

Aydan Ünlü 2 yıl önce

Kifoz Tedavi %65 oranında kifoz hastalığım vardı. Lordoz ve skolyoz problemlerini de yaşıyordum. Çok fazla ağrım vardı ve doktorlar ameliyat öneriyordu. Araştırmalarım sonucu Ayşe hoca ile tanıştım. Birebir çalışmalar sonucunda 6 ay gibi kısa bir sürede ameliyat zorunluluğum kalmadı. Ağrılarım tamamen geçti. Ayşe hocama çok teşekkür ederim.

Aysel Mustafaoğlu 2 yıl önce

Skolyoz Tedavi %67 oranında skolyozum vardı. Ayşe hoca ile 1,5 senelik çalışmanın ardından %35 oranına kadar düşürdük. Sırt ve bel ağrılarım tamamen geçti. Vücudumdaki skolyoz görüntüsü tamamen kayboldu. Teşekkürler Ayşe Hocam

Şirin Saruhan 2 yıl önce

Çok eğlenceli Grup dersleri ve PT pilates derslerinde eğlenerek çalıştık. Kendimi daha dinç ve kuvvetli hissetmemi sağladı, ayrıca esneklik kattı.

Merve Coşkun 2 yıl önce

Boyun ve Bel Ağrılarım Geçti 2 hafta boyunca PT pilates dersi ve 3 ay boyunca aldığım grup dersleriyle boynumda ve belimdeki ağrılar tamamen geçti. Kendimi daha zinde hissediyorum, herkese tavsiye ederim.

Toplam 2 sayfa içerik arasından, 2. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım